מהבלוג

תוכנית עסקית לאתר קופונים.

זה נראה כאילו הם קיימים פה מאז ומתמיד, אך אתרי הקופונים, שצצים השכם וערב, נפוצים ברשת בישראל החל מ 2008 בלבד. שיטת המכירות הפופולארית הזו תפסה נתח שיווקי גדול מאוד בשוק הישראלי, והפכה להיות שיטת קניה מועדפת על לקוחות רבים. זו הסיבה שאנשים רבים מחליטים לפתוח עוד ועוד אתרי קופונים למיניהם.


אז לפני שאתם רצים לפתוח עוד אתר קופונים, כמו לכל אתר או מיזם אחר, מומלץ לבנות תוכנית עסקית. תוכנית עסקית טובה תוכל להבטיח שאנו עושים את הצעדים הנכונים, בצורה מתוכננת וברורה, לכיוון של הצלחה ורווח מאתר הקופונים שלנו.
מהן הנקודות החשובות הנוגעות באופן מיוחד באתר קופונים? הנה הן לפניכם:
איזה סוג של אתר קופונים אנו רוצים לבנות? האם מדובר בדילים יומיים? האם שבועיים? האם מדובר בדילים ברכישה קבוצתית או אישית (רכישה קבוצתית דורשת מינימום קונים עבור ביצוע העסקה)? הגדרת אופי האתר ישפיע על קהל יעד וגם על הפניה בהמשך ללקוחות מפרסמים.
תחרות- איזה אתרי קופונים קיימים בשוק? איך הם עושים את זה? איך הם נראים? עובדים? מה הם מציעים?
ייחודיות ובידול- מה היא הייחודיות של אתר הקופונים שלי? האם אני פונה לקהל יעד ספציפי, לדוגמא, יש אתרי קופונים שפונים למגזר הדתי, האם סוג הקופונים שלי יהיה ייחודי למשל יפנה רק לקהל של בעלי עסקים, וכדומה.
מהי מערכת הסליקה שאנו משלבים באתר הקופונים שלנו- מערכת הסליקה היא קריטית! ככל שיהיה ללקוח הסופי קל יותר לרכוש את הקופון, כך הסיכוי לרכישה גבוה יותר. עלינו לחשוב על קלות ונוחות השימוש והתשלום.
עיצוב- אנשים קונים באינטרנט עם העיניים! יש לתכנן את האתר בצורה כזו שהדילים יוצגו בצורה הנעימה והמושכת ביותר, כזו שתגרום לקניה מהירה ונעימה ללקוח.
תעבורת גולשים- תעבורת הגולשים היא הדבר החשוב ביותר להצלחתו של אתר קופונים. אם קונים פוטנציאליים לא יגיעו לאתר, לא יהיו רכישות, ספקים לא ירצו לפרסם קופונים.
שיווק- מהם דרכי השיווק ומאמצי השיווק שיש לעשות כדי להגיע למיקסום פוטנציאל האתר- האם אני אשתמש בשליחת מיילים- אני זקוק למערכת דיוור שתדע לעמוד באופי השליחות המיוחד של אתר קופונים, שתהיה אמינה וחזקה, האם אני מפרסם בעוד צורות? כיצד אני משיג ספקים שיפרסמו קופונים באתר?
כדי שאתר קופונים יצליח לממש את ההבטחה הטמונה בו, יש לתכנן ולבנות תוכנית עסקית מפורטת שמתאימה לאופיו המיוחד.

(*)
הכנס שם פרטי ומשפחה

(*)
הכנס כתובת אימייל

(*)
הכנס מס׳ טלפון

(*)
אנא הכנס מהות השרות המבוקש

(*)
מספר שגוי

Invalid Input

© 2016 Or-Star LTD All Rights Reserved